Про нас

Бражник Євгенія Володимирівна - юридичний досвід з 2005 року. З 2009 року здійснюю адвокатську діяльність (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю №463 від 09.10.2009 року).

Приймала участь у семінарах, тренінгах – TAX LAW, «Господарські товариства в 2009р. Корпоративні конфлікти. Рейдерство.», «Договірні відносини. Нове у судовій практиці», «Запобіжні заходи», «Адвокат: кримінальні справи. Методичні поради», «Майстерність публічного виступу», «Нове законодавство. Проблемні питання організації адвокатури та адвокатської діяльності» та інші.

Спеціалізація - митні справи, податкові справи, захист інтелектуальної власності.
Головний життєвий принцип - відносься до людей так, як хочеш, щоб відносились до тебе. В юридичній практиці вважаю запорукою успіху безумовне дотримання інтересів клієнта. При цьому, надаючи послуги, важливим вважаю визначити чітку стратегію вирішення питання (чи доцільно звертатися до суд, чи є можливість іншого шляху вирішення проблеми).
Досвід вказує, що Закон є на стороні правди та обставин, однак ці обставини необхідно вірно представити перед суддею, або інших посадовців, від котрих залежить вирішення Вашої проблеми.
Якщо Ваші права порушенні допоможу їх поновити та захистити.
Шкардун Маргарита Володимирівна – у 2005 році отримала вищу юридичну освіту (магістр). Юридичний досвід з 2005 року. З 2009 року здійснюю адвокатську діяльність (свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 924 від 16.04.2009 року). У 2015 році отримала базову підготовку медіатора на тренінгу «Базові навички медіатора. Перший рівень». Запорукою успіху вважаю - об’єктивність під час сприйняття та оцінки інформації, професіоналізм, а також, найголовніше, врахування інтересів клієнта. Інтереси клієнта завжди є і буде найголовнішим орієнтиром при здійсненні адвокатської діяльності.

Спеціалізація - сімейні справи, спадкові справи, кримінальні справи.
Юридичні послуги Київ | Юридична допомога Київ | Послуги юриста Київ | 2010- | Копіювання матеріалу сурово заборонено