Послуги адвоката. Захист в суді

Адвокат - це визнаний державою професіонал в області права, який сприяє захисту прав і свобод, представляє законні інтереси громадян України, іноземних громадян, осіб без громадянства, юридичних осіб, надавши їм юридичну допомогу. Вимоги до адвоката і його діяльності регламентуються Конституцією України, Законом України «Про адвокатуру», Правилами адвокатської діяльності та іншими правовими актами України.

Одними з основних принципів діяльності адвоката є: незалежність, компетентність і професіоналізм, переваги інтересів клієнта, сумлінність, конфіденційність, чесність і порядність.

Послуги адвоката (Києві) безпосередньо пов'язані з роботою над текстами юридичних документів: законів, кодексів, підзаконних актів. Незалежно від спеціалізації конкретного адвоката (кримінальне, цивільне, спадкове право або інше), він в тій чи іншій мірі змушений працювати з усією законодавчою базою, яка існує в державі.

Якщо Ви вирішили, відвідати даний сайт, тоді можливо, ви маєте деякі труднощі, вирішення яких під силу лише досвідченому і кваліфікованому спеціалісту. Якщо Ви сюди потрапили, то, напевно, шукайте допомогу фахівця в галузі права. І, тут вкрай важливо не помилитися, вибрати саме ту людину, якій зможеш довірити вирішення своїх проблем, який зможе надати реальну
допомога.

Якщо Вам необхідний професіонал, якщо для Вас важливі такі якості, як чесність і порядність, я буду рада надати Вам свою допомогу. Детальну інформацію про моїх послугах і можливості Ви можете дізнатися у відповідному розділі.
Юридичні послуги Київ | Юридична допомога Київ | Послуги юриста Київ | Всі права захищені | Копіювання матеріалу строго заборонено
Закрити