Страхове відшкодування. Адвокат по ДТП

У випадку ДТП свої права треба відстоювати відразу ж після події нещасного випадку, оскільки кінець буде вельми складно відновити реальну картину того, що сталося. Для захисту своїх інтересів необхідно володіти юридичними знаннями, тому навіть співробітники ДАІ настійно рекомендують всім учасникам дорожнього події скористатися послугами досвідченого фахівця, яким є адвокат по ДТП та стягненню страхових виплат.

Головна причина всіх спорів, що виникають внаслідок дорожніх аварій, - це визначення винуватця і ступеня його відповідальності. Як відомо, відповідальність за ДТП може бути адміністративної або кримінальної. Не можна забувати також про те, що всі дорожньо-транспортні пригоди, як правило, пов'язані з майновими питаннями, тому учасникам аварії належить розібратися і з цивільно-правовими відносинами. При цьому слід розуміти, що: винуватцем події, а значить, відповідальною особою може виявитися будь-який учасник дорожнього руху, в тому числі пішохід; страховка цивільної відповідальності не звільняє водія від відповідальності за створення аварійної ситуації.

Адвокат по ДТП в Києві, послуги якого знадобляться протягом усього процесу розгляду по аварії, що сталася (від безпосередньої оцінки ситуації на дорозі до представлення інтересів водія в суді), надасть допомогу при оформленні необхідної документації, організує незалежну технічну експертизу, а також проконтролює законність дій співробітників ДАІ у процесі проведення перевірки.

Адвокат по ДТП за Вашим бажанням візьме на себе вирішення правових питань зі сплати страхового відшкодування і забезпечить захист Ваших прав у судах загальної юрисдикції, навіть тоді, коли страхова збанкрутіла. Допомога грамотного фахівця також може знадобитися і після винесення судового вердикту - зокрема для оскарження судового рішення або забезпечення якнайшвидшої виплати матеріальної компенсації. Наприклад, втручання професійного юриста може стати необхідним на стадії виконавчого провадження - для здійснення арешту майна винної особи.

Щоб завчасно уточнити всі деталі, що стосуються надання юридичної допомоги при ДТП, зателефонуйте прямо зараз.

Юридичні послуги Київ | Юридична допомога Київ | Послуги юриста Київ | 2010- | Копіювання матеріалу сурово заборонено