Адвокат по митним справам

Проведення численних реформ в нашій державі, призвело до збільшення проблем, пов'язаних з митними спорами.

Митні органи при здійсненні своїх функцій або коректують митну вартість товару, завищуючи тим самим податкові зобов'язання підприємства, або складають протоколи про порушення митних правил.

Складання протоколів про порушення митних правил має негативний наслідок у вигляді конфіскації товару, який перевозиться (пересилається) через кордон, і додатково ще штраф від 8500 гривень до вартості конфіскованого майна. При цьому штраф накладається ні на підприємство, а на фізичну особу, або директора підприємства.

Для того, щоб успішно вирішувати митні суперечки знадобиться допомога досвідчених і кваліфікованих юристів. Адвокат з митних спорах надає якісну і професійну юридичну допомогу в разі виникнення конфліктних ситуацій з митними органами. Здійснює юридичний супровід при необхідності адміністративного оскарження незаконних дій митних органів, а також надає допомогу клієнту при зверненні до суду, або при розгляді протоколу про порушення митних правил.

Адвокат з митних спорів нашої компанії має позитивний досвід, як оскарження рішення про коригування митної вартості, так і супровід протоколів про порушення митних правил за статтями порушення правил декларування товару, порушення правил переміщення товару, в тому числі порушення правил пересилання експрес-посилок, порушення транзитного режиму, неправильне зазначення даних при поставці товарів та інше.

Ведення зовнішньоекономічної діяльності компанією накладає на її керівника обов'язок дотримання певних норм і правил, що нерідко є підставою для виникнення різних конфліктних ситуацій, серед яких найбільш поширеними є спори з митними органами. Вони нерідко виникають при імпорті або експорті різних груп товарів і супроводжуються затримкою і додатковими перевірками на митниці.

Досить часто митні суперечки можуть виникати через невідповідність даних, заповнених в супровідних документах, що стосуються якості та кількості товару, його коду та опису. У деяких випадках митні органи можуть накласти на обличчя, яке перевозить товар адміністративний штраф, а також конфіскувати товар і транспортний засіб, якщо є підстави вважати про наявність умисних і незаконних дій з боку відправника або перевізника.

Для того, щоб успішно вирішувати митні суперечки, знадобиться допомога досвідчених і кваліфікованих юристів. Наша команда адвокатів і юристів надає тільки якісну і професійну юридичну допомогу в разі виникнення конфліктних ситуацій з митними органами. Надає кваліфіковану юридичну підтримку при необхідності адміністративного оскарження незаконних дій митних органів, а також надає юридичний супровід клієнта при зверненні до суду. При бажанні замовника ми також зробимо оцінку ризиків і ймовірності накладення штрафу, конфіскацію вантажу або виникнення спору з митним органом.
Юридичні послуги Київ | Юридична допомога Київ | Послуги юриста Київ | 2010- | Копіювання матеріалу сурово заборонено