Вартість юридичних послуг Київ

Ціни на юридичні послуги в Києві по представленню інтересів клієнта в суді визначається з розрахунку середньої тривалості всього процесу. Сюди може включатися складання позовної заяви, вивчення наданих документів, участь в судових засіданнях, отримання рішення суду, участь в наступних інстанціях.

ОРІЄНТОВНА ВАРТІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ В КИЄВІ*


Первинна усна консультація до 30 хвилин, без вивчення документів - безкоштовна

Детальна консультація від 500 грн.

Письмова консультація, в тому числі щодо судової перспективи по справі 1000 грн.

Складання претензії, листів, скарг, адвокатських запитів від 1500 грн.

Представлення інтересів клієнта в правоохоронних органах, органах державної влади (одноразовий виїзд, витребування документів, ознайомлення зі справою) від 1500 грн.

Досудове урегулювання спорів (підготування претензії, переговори з контрагентами та ін.) - від 1000 грн.

Складання позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг від 1500 грн.

Участь в одному судовому засіданні в суді, ознайомлення зі справою від 1500 грн.

Комплексне ведення судових справ від 10000 грн., в залежності від форми судового провадження (спрощене, дистанційне, загальне тощо) та стадії судового провадження

Участь у виконавчому провадженні від 3000 грн.

Супровід укладення договорів (участь в переговорах з контрагентом, консультації з питань, що виникають під час укладення договору, експертиза проекту договору контрагента, складання договорів, правові ризики) від 2000 грн.

Абонентське юридичне обслуговування (аутсорсінг) - від 5000 грн. / місяць

Реєстрація ТОВ від 5000 грн. (залежить від резеденства засновників, кількості засновників, кількості видів економічної діяльності тощо)

Внесення змін у реєстраційні документи ТОВ, ФОП, реєстрація ФОП - від 2000 грн.

Складання та подання заявки на отримання торгової марки, супровід до отримання свідоцтва про реєстрацію торгової марки - від 2500 грн.

*Орієнтована вартість юридичних послуг в Києві представлена на сайті, з метою розуміння клієнтом можливих витрат. В кожному разі, вартість юридичних послуг залежить від проблеми та обсягу дії, які необхідно вчинити для її вирішення.

У деяких ситуаціях, коли через певні об'єктивні причини, тривалість розгляду справи може збільшуватися, можливі внесення відповідних коригувань вартості послуг у чинному договорі про надання юридичних послуг.

Якщо буде необхідно виїжджати за межі населеного пункту (крім районних центрів Києва), то крім основної оплати за тарифами, оплачуються витрати на відрядження, за згодою обох сторін з урахуванням вартості проїзду, оплати готелю, компенсація інших витрат.

В індивідуальних випадках через трудомісткості і складності робіт по наданню юридичних послуг, вартість в Києві може бути змінена, що фіксується договором з клієнтом. Договір на надання юридичних послуги та їх вартість - домовленість, за якою адвокат зобов'язується здійснити представництво, захист або надати інші види правових послуг клієнту на умовах і в порядку, передбаченому в договорі, а клієнт, у свою чергу, зобов'язується сплатити вартість юридичних послуг та фактичні витрати, необхідні для виконання договору.

Кінцева вартість юридичних послуг в Києві по веденню справи обговорюється в індивідуальному порядку, адже кожна справа унікальна, і передбачити розвиток подій дуже складно.

УМОВИ СПІВПРАЦІ ТА ОПЛАТИ ВАРТОСТІ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ


На початку роботи з кожним клієнтом, адвокат об’єктивно оцінює ситуацію та за узгодженням з клієнтом визначає план дій, для вирішення юридичної проблеми, з метою досягнення максимальної користі для клієнта.

Вартість юридичних послуг визначається за домовленістю з клієнтом та розраховується, виходячи зі ступеня тяжкості факторів вирішення справи, а також складності ситуації, яку необхідно вирішити; Домовленість про надання юридичних послуг, їх об’єм, розмір та порядок сплати оформлюється Договором про надання юридичних послуг, один екземпляр котрого передається клієнту.

Оплата вартості юридичних послуг в Києві відбувається наступним чином: сплачується визначна попередня оплата та у встановлені договором строки сплачується решта суми;

В разі якщо термін виконання доручення триває більше року, з причин, що не залежать від адвоката, вартість юридичних послуг може збільшитись, що оговорюється індивідуально з клієнтом та вирішується при підписанні додаткового договору.

В разі терміновості у вирішенні питання та необхідності надання послуг у вихідні або офіційно святкові дні клієнт та адвокат обговорюють доплату за роботу у позаробочий час.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ


Кожна юридична проблема індивідуальна, і жодна ситуація не схожа на іншу. Інколи, клієнт може найти спільну мову з опонентом, і звернення до адвоката стає формальним за для оформленням юридичних документів. Зовсім інша справа, коли між клієнтом та опонентом відсутній діалог, та адвокату доводиться здійснювати не тільки юридичний супровід, а ще законодавчо вирішувати численні питання, які постають при вирішенні тієї чи іншої проблеми.

Від вказаних обставин, залежить вартість юридичних послуг в Києві. Адже, погодьтеся, складання договору або юридичний супровід судового провадження - це різні дії, як за своєю суттю, так і за кількістю часу, який адвокат повинен вкласти для досягнення результату.

Вартість юридичних послуг, на перший погляд, складно оцінити в якихось одиницях виміру. Але, тим не менш, деякі критерії все ж існують. Не дивуйтеся, якщо вам зададуть питання: «У чому суть Вашої справи?» Це питання логічне. Так як, чим складніше проблема, тим дорожче Вам обійдеться вирішення цієї проблеми. Адже крім професійних знань юриста, досвіду і навичок, адвокат витратить чимало часу. Виходячи з цього критеріями визначення ціни на юридичні послуги є наступні:
• складність справи та спеціалізації спору (кримінальна, цивільна, адміністративна, митна, господарська справа). Вартість юридичних послуг за кримінальними справами, завжди дорожче за вартість по іншим категоріям судових справ, в зв’язку зі специфікою цих справ;
• обсяг дії та часу, які необхідні адвокату для представлення правової позиції, аналізу та пошуку необхідних нормативно-правових актів, які допоможуть у вирішенні проблеми, вивчення судової практики, необхідності звернення до експертів, перекладачів, нотаріусів тощо;
• підсудність спору (чим далі від робочого місця адвоката суд або інший державний орган, тим більше клієнтові доведеться заплатити);
• матеріальне становище клієнта та суспільна важливість проблеми, яка виникла (якщо це необхідно, Ви зможете домовитися з адвокатом про розстрочення, цей пункт буде вказаний в договорі);
• стадії (в суді першої інстанції, в апеляційній чи касаційній інстанції ) та форми судового провадження (письмове, спрощене, наказне, позовне тощо) та кількості, призначених судових засідань.

ПОРЯДОК НАДАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ


Кожна справа, починається з юридичної консультації, яка може бути як усна, так і письмова. Під час консультації встановлюються обставини юридичної проблеми, причини її виникнення, в разі необхідності досліджуються документи, обговорюються можливі варіанти вирішення проблеми та результати, які може отримати клієнт,в тому числі негативні наслідки. Консультація надається на підставі норм діючого законодавства та судової практики.

В разі необхідності надання консультації при придбанні житла (перевірка забудовника) проводиться перевірка всіх учасників будівництва, в тому числі наявність або відсутність судових проваджень відносно них, досліджуються чинність дозвільних документів, аналізується договір запропонований для підписання, надаються рекомендації щодо його редагування, клієнт попереджаються про можливі негативні наслідки, внаслідок невиконання Договору.

Оплата юридичних послуг та їх вартість залежить від складності питання та часу необхідного для підготовки відповіді , яка належним чином надасть клієнти відповіді на всі його запитання.

Враховуючи, що відповідно до законодавства адвокат має право збирати відомості, в тому числі запитувати документи або інформацію у державних органів влади та організацій, шляхом спрямування адвокатського запиту для уточнення того чи іншого питання, яке виникло у клієнта.

Ціни на юридичні послуги в Києві по представленню інтересів клієнта в суді визначається з розрахунку середньої тривалості всього процесу. А саме, часу необхідного для складання позовної заяви, збирання або витребування доказів, вивчення наданих документів, участь в судових засіданнях, отримання рішення суду, участь в наступних судових інстанціях.

Таким чином, вартість юридичних послуг в Києві не матеріальна річ, це знання адвоката помноженні на досвід та час, який він готовий представити клієнту для вирішення його проблеми.
Юридичні послуги Київ | Юридична допомога Київ | Послуги юриста Київ | 2010- | Копіювання матеріалу сурово заборонено